VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT jau 9. septembrī!

Starptautiskajā izstāžu centrā ĶĪPSALA

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.00.

VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT jau 9. septembrī!


Starptautiskajā izstāžu centrā ĶĪPSALA

Dalībnieku reģistrācija sākas plkst. 8.00. Konference sākas plkst. 9.00.


 

Vairāk nekā gadu visa organizatoru komanda kopā ar referentiem ir cieši strādājuši, lai radītu Jums neaizmirstamu konferenci. Mēs zinām, ka lielākajai daļai no Jums VADĪTĀJU KONFERENCE EBIT ir viens no gada gaidītākajiem notikumiem. Tādēļ, ievērojot visus drošības pasākumus, lai konference noritētu droši un mierīgi, mēs ar prieku paziņojam, ka ļoti gaidīsim Jūs – konferences kopienu un tās draugus – jau 9. septembrī!

Šī gada konference ir aicinājums veidot jaunu perspektīvu Latvijas uzņēmējdarbībai, sabiedrībai un apkārtesošajai pasaulei, dalīties ar idejām un uzskatiem ar līdzīgi domājošiem kolēģiem, kā arī iemantot jaunu redzējumu, lai, par spīti jebkam, virzītos uz priekšu un augtu kopā!

Liels paldies par piedalīšanos un ar nepacietību gaidām drīzu tikšanos!

CONFINN komanda

 

SATURA PARTNERIS

REĢISTRĀCIJA

PĀRLIECINIETIES, KA JŪSU IEEJAS BIĻETE IR IZDRUKĀTA, UN MŪSU KOMANDA JUMS PALĪDZĒS REĢISTRĒTIES UN ĀTRI SAŅEMT DALĪBNIEKA MATERIĀLUS!

Savu ieejas biļeti Jums vajadzēja saņemt līdz 25. septembrim (lūdzu, pārbaudiet arī Junk mail).

Ja neesat saņēmis biļeti līdz norādītajam datumam, lūdzu, informējiet mūs, zvanot pa tālruni 26601182.

DROŠĪBA:

Galvenā prioritāte ir konferences dalībnieku, referentu un personāla drošība. Šī iemesla dēļ, ievērojot visus noteikumus un prasības, mēs darīsim visu iespējamo, lai īstenotu drošu un neapdraudētu pasākumu.

  • Pasākums norisināsies daudz lielākā vietā – starptautiskajā izstāžu centrā ĶĪPSALA. Izstāžu halles lielums (5700 m2) un telpu iekārtojums ne vien atbilst šobrīd noteiktajām pasākumu organizēšanas prasībām, bet pat pārsniedz tās, ļaujot rīkot drošu un mierpilnu konferenci.
  • Konferences centra ieeja un reģistrācija norisināsies pie attālinātām ieejām. Mūsu visu drošības labad un saskaņā ar ieteikumiem tiks mērīta visu dalībnieku ķermeņa temperatūra, un pirms došanās uz konferenču telpu vai ēdināšanas vietām mūsu brīvprātīgie palīgi aicinās Jūs dezinficēt rokas.
  • Konferences kafijas pauze un pusdienas tiks gatavotas un servētas vienīgi no Radisson BLU Latvija virtuves. Tās būs izvietotas divās atsevišķās vietās centrā ĶĪPSALA. Lai garantētu maksimālu drošību un ievērotu higiēnas normas, šoreiz diemžēl nāksies iztikt bez ierastās un iemīļotās pusdienu bufetes. Taču, par spīti šai izaicinājumu pilnajai situācijai, Radisson BLU Latvija virtuves šefpavārs sola pagatavot neaizmirstamas pusdienas visiem dalībniekiem, un gādīgie viesmīļi laipni tās Jums pasniegs. Visi trauki, kas būs paredzēti pašapkalpošanās servisam, tiks individuāli iepakoti šķīvjos un bļodās ar vākiem.
  • Esam sagatavojuši arī sejas maskas visiem konferences dalībniekiem, ja būs tāda nepieciešamība.

Mums visiem ļoti rūp drošība. Un šī iemesla dēļ mēs aicinām ikvienu dalībnieku ievērot visas noteiktās drošības prasības un ieteikumus pirms, pēc un pasākuma laikā.

Mēs ceram uz drīzu tikšanos! Tomēr, ja Jūs nolemjat pievienoties konferencei tiešsaistē no mājām vai biroja, lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs Jums nosūtīsim informāciju par savienojuma izveidi >>>

REFERENTI UN PROGRAMMA:

  • Gluži kā cunami, pēdējie mēneši un pandēmija ir būtiski ietekmējuši mūsu uzņēmējdarbību un privāto dzīvi. Mēs vēlamies, lai pasākuma programma ietvertu svarīgākos un jaunākos tematus. Jau augusta vidū paziņosim atjaunināto un papildināto konferences programmu.
  • Gandrīz visi referenti – Jimmy Wales (@Wikipedia), Anders Indset, Costas Markides un citi – ir apstiprinājuši savu dalību septembrī gaidāmajā konferencē un ieradīsies Latvijā. Gadījumā, ja situācija saistībā ar COVID-19 mainīsies un referentiem nebūs atļauts ierasties Latvijā, mēs nodrošināsim attālinātu sarunu ar viņiem jautājumu-atbilžu sesijā.
  • Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas izmaiņām, kas saistītas ar COVID-19, konferences organizēšanas veids var mainīties. Mēs nekavējoties informēsim visus dalībniekus, ja organizatoru komandai taps zināmi šādi apstākļi.

PROGRAMMA

Fill out my online form.

Mēs neesam aptvēruši visus jautājumus, kas Jums radušies? Jums varētu būt noderīga vēl kāda informācija vai vēlaties precizēt dažus svarīgus aspektus?

Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@confinn.eu vai zvanot pa tālruni 26601182.

Paldies!